8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

NET ŠEŠI MŪSŲ SUNKIAATLEČIAI PARSIVEŽĖ MEDALIUS

Ketvirtadienį, gegužės 16 dieną,  Klaipėdos m. sunkiosios atletikos klubo salėje vyko atvirosios jaunių sporto žaidynės. Jose dalyvavo 90 jaunųjų atletų iki 17 metų, kurie atvyko iš Klaipėdos, Šilutės, Kretingos bei Gargždų. Čempionais ir prizininkais tapo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Laimis Li-čin-chai ir Liudas Čičirka.

50 kg. svorio kategorijoje I vietą ir čempiono vardą iškovojo šilutiškis Lukas Kordušas. Jis išrovė 53 kg., išstūmė 65 kg. ir dvikovėje surinko 118 kg. Antras liko klaipėdietis Mindaugas Rimkus (40+50=90), trečias taip pat Klaipėdos sunkiaatletis Mantas Knietas (37+47=84). Su bendrinus dvikovės rezultatus galime pastebėti, kad Lukas labai ženkliai aplenkė varžovus ir tikrai buvo vertas čempiono vardo.

56 kg. sv. kat. sidabro medaliu pasipuošė dar vienas mūsiškių, tai Rokas Radavičius (63+80=143), jis ne daug atsiliko nuo pirmos vietos laimėtojo Einaro Butkaus (65+82=147, klp-Kretinga). Trečias liko Julius Cancingeris, Klaipėda (52+60+118).

Edgaras Jakas svorio kategorijoje iki 77 kg. taip pat užėmė II vietą išraudamas 90 kg., išstumdamas 116 kg. ir dvikovėje surinkęs 206 kg. I vietą šioje kategorijoje iškovojo Klp-Kretingą atstovavęs sunkiaatletis Adomas Kriaučiūnas (105+130=235), III – klaipėdietis Tomas Domijonaitis (95+110=205).

85 kg. sv. kat. dar vienas mokyklos auklėtinis džiaugėsi čempiono vardu bei aukso medaliu, tai Simonas Bataitis (93+115=208), jis taip pat gan ženkliai aplenkė varžovus, gargždiški Dovydą Stankų (88+105=193, II vieta) ir Klaipėdą-Kreingą atstovavusi Armandą Galių (65+80=145).

94 kg. sv. kat. II vietą iškovojo Domantas Budrikas (90+115=205), jis gan daug atsilikko nuo I vietos laimėtojo klaipėdiečio Mariaus Blažio (115+120=235), bet neprastai aplenkė III vietą užėmusi, komandos draugą,  Arvydą Jokulį (70+92=162).

Kitiems komandos draugams nepavyko pasiekti prizinių vietų, bet laikas, geras mokytojas... tikime, kad vėliau jie laimės ne vieną prizinę vietą.