Dziudo čempionatas Pasvalyje

Šių metų balandžio 20 d. Pasvalio arenoje vyko "Atviras Pasvalio dziudo čempionatas". Jame dalyvavo sportininkai iš Lietuvos miestų. Šilutės sporto mokyklą ir dziudo klubą "Kumikata" atstovavo aštuoni sportininkai. Geriausiai savo svorio kategorijoje ir amžiaus grupėje sekėsi Rapolui Vasiliauskui. Jis įveikė visus varžovus ir tapo čempionu. Antrąsias vietas savo svorio kategorijose užėmė Eljotas Zaremba ("Kumikata") ir Danas Liutkus. Trečiąsias vietas iškovojo Danielius Montvydas ("Kumikata") ir Tadas Kazlauskas. Adas Aleskus ("Kumikata") kovoje dėl bronzos medalio nusileido  Vilniaus atstovui ir liko penktas. Kiti po pralaimėtų kovų pasitraukė iš turnyro. Šios varžybos - geras jėgų išbandymas prieš sekantį savaitgalį vyksiantį dziudo turnyrą Šilutėje, kuris vyks Vydūno gimnazijos sporto salėje balandžio 27 d., 11.00 val. Renginys nemokamas.