Tarptautinis dziuzo turnyras Šilutėje

Šių metų balandžio 27 dieną Šilutėje vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo per du šimtus sportininkų. Šis turnyras jau antras ir vyks kasmet. Turnyro atidarymo metu sportininkų atvyko pasveikinti ir palinkėti sėkmės Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis, savivaldybės sporto koordinatorė Eglė Čėsnienė. Ant tatamio kovojo U-11, U-13, U-15 amžiaus grupių berniukai ir U-15 amžiaus grupės mergaitės. U-11 amžiaus grupėje geriausiai sekėsi Eljotui Zarembai (dziudo klubas "Kumikata") ir Rapolui Vasiliauskui. Jie savo svorio kategorijose iškovojo pirmąsias vietas. Antrąsias vietas užėmė Vytautas Petruškevičius ir Markas Vaitkus (abu iš "Kumikatos"). Trečiąsias vietas iškovojo Vytautas Nesteckis, Adrijus Golubovskis ir Jonas Grinčinaitis (visi iš "Kumikatos"). U-13 amžiaus grupėje savo svorio kategorijoje čempiono vardą iškovojo Tadas Kazlauskas. Trečiąsias vietas iškovojo Gedas Plikšnys ("Kumikata"), Benas Burba, Danielius Montvydas ("Kumikata") ir Jonas Vyšniauskas. U-15 amžiaus grupėje čempiono vardą savo svorio kategorijoje iškovojo Juozas Leškys.

Šilutės sporto mokykla dėkoja visiems, kurie prisidėjo prie šio sporto renginio organizavimo.