Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionatas Klaipėdoje

Birželio 21-22 dienomis Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai sėkmingai dalyvavo Lietuvos jaunių (2008-2007 gimimo metai) lengvosios atletikos čempionate Klaipėdoje.

Individualiai geriausiai sekėsi Regimantui Leikui, kuris trišuolio rungtyje iškovojo antros vietos medalį ir Kostui Budvyčiui, 2000 m bėgime su kliūtimis iškovojusiam trečią vietą.

Rajonų įskaitoje Šilutės rajono komanda ir Šilutės sporto mokykla tapo nugalėtoja!

Prie rajono komandinės sėkmės prisidėjo: šilutiškiai Vytautė Vasiljevaitė, Džiuga Sidaravičiūtė, Regimantas Leikus, Grantas Bendikas, Kostas Budvytis, Rokas Mačiulaitis ir švėkšniškiai Deividas Jušas, Raman Budiukin, Nojus Žmūrikas, kurie iškovojo komandai taškus varžydamiesi šuolio į tolį, aukštį, trišuolio, ieties metimo rungtyse, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m ir 400 m barjeriniuose bėgimuose, estafetėje 4x100 m.