Gintarinė jūrmylė 2024

Šių metų spalio 12 d. gausus būrys Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečių dalyvavo tarptautinėse varžybose Smiltynėje "Gintarinė jūrmylė 2024". Suaugę, profesionalūs sportininkai turėjo įveikti 3 ir 6 jūrmylių nuotolius, o visi moksleiviai, suskirstyti į įvairias amžiaus grupes, bėgo po 1 jūrmylę (1852 metrai), patys mažiausi, gimę 2015 m. ir jaunesni, bėgo pusę jūrmylės.

Džiugu, kad Goda Šiaudvytytė, kuri startavo jaunuolių amžiaus grupėje, bėgdama 1 jūrmylę, iškovojo trečiąją vietą. Goda džiaugėsi ne tik savo puikiu rezultatu, bet ir atminimo dovana bei piniginiu prizu.

Visi šilutiškiai sėkmingai įveikė 1 jūrmylę, dauguma gerino savo praėjusių metų rezultatus, turėjo galimybę varžytis su itin pajėgiais ir gausiai susirinkusiais varžovais, mėgautis šauniai organizuotu sporto renginiu, kuriame netrūko muzikos, "kareiviškos" košės, arbatos, prizų ir įspūdžių.