BAIGĖSI DAR VIENOS LENGVOSIOS ATLETIKOS ATSKIRŲ RUNGČIŲ VARŽYBOS

Š. m. gegužės 4 dieną Šilutės sporto mokykla vykdė rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybas. Jose dalyvavo apie 120 mokinių iš  vienuolikos Šilutės r.  bendrojo lavinimo  mokyklų. Mokiniai varžėsi šiuose rungtyse: 100 m., 400 m., 800 m. bėgime ir 4x100 m. estafetiniame bėgime. Taip pat šuolio į aukštį, šuolio į tolį rungtyse bei rutulio stūmime.

100 m. bėgime mergaičių tarpe geriausiai pasirodė K. Juciūtė (Švėkšnos „Saulės“ gim.) ir G. Budrikaitė (M. Jankaus pagr. mok.), jos šią distanciją įveikė 14,0 s. Vaikinų tarpe geriausiai pasirodė taip pat Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos atstovas P. Kasparavičius, jis 100 m. įveikė per 11,7 s.

400 m. bėgime šauniai pasirodė Šilutės I-osios gimnazijos moksleivė D. Bliūdžiūtė, ji šią distanciją įveikė per 1.02,1 ir iškovojo pirmąją vietą. A. Barzdys (Šilutės Vydūno gimn.) 400 m. distanciją įveikė per 54,8 s. taip aplenkdamas Švėkšnos  II komandos ir Ž. Naumiesčio atstovus.
  S. Valaitytė iš Kintų vidurinės mokyklos 800 m. distanciją įveikė pirma per 2.36,0 s. Šilutės I-osios gimnazijos atstovas V. Šedys  800 m. įveikė per 2.10,1 ir tapo pirmas šioje rungtyje.
  Estafetiniame mergaičių 4x100 m. bėgime geriausiai pasirodė Šiltės I-oji gimnazija (55,5 s.) antra liko Švėkšnos „Saulės“ gimnazija, o trečia Kintų vidurinė mokykla. Vaikinų tarpe 4x100 estafetėje greičiausi buvo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos atstovai (47,0 s.), antri Vydūno gimnazija, o trečioje vietoje liko Šilutės I-oji gimnazija.
  Šuolio į aukštį rungtyje visas tris prizines vietas pasidalino šviekniškės: A. Blaževičiūtė (1,5 m.),   K. Ambrozaitė (1,5 m.) ir K. Butkevičiūtė (1,35 m.). Nuo merginu neatsiliko ir vaikinai. Pirma ir antrą vietas pasidalino taip pat šviekniškiai: M. Mantvydas (1,8 m.) ir L. Starkutis (1,75 m.). trečias liko Vainuto pagrindinės mokyklos atstovas R Kuliešius (1,6 m.)
  Šilutės I-osios gimnazijos moksleivė G. Valaitytė nušoko 5,30 m. pagerindama savo asmeninį rekordą ir  šuolio į tolį rungtyje užsitikrino sau pirmąją vietą. Šviekniškė R. Bendžiūtė liko antra, P. Martinavičiūtė – trečia. Švėkšnos „Saulės“ gimnazistas R. Vingys nušoko 6,30 m. aplenkdamas Vilkyčių pradinės mokyklos atstovus, M. Baltrukonį ir G. Šiaulinską.
  S. Bendžiūtė ( Šilutės I-oji gim.) rutulį nustūmė  10,3 m. ir iškovojo I-ąją vietą. Vaikinų rutulio stūmimo rungtyje pirmas buvo švėkšniškis  P. Marcinkevičius, jis rutulį nustūmė 15,5 m. Antrą vieta užėmė G. Pakalniškis iš Vilkyčių, trečias liko Šilutės Vydūno gimnazistas  S. Briedis.
  Susumavus visus rezultatus, teisę dalyvauti respublikinėse varžybose iškovojo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos.

KOMANDINIAI REZULTATAI

MERGAITĖS

Vieta                     Mokykla                                         Taškai